6 Nisan 2010 Salı

BASINDA EVDE PASTA


     Ne kadar keyifliyim arkadaşlar anlatamam :) İnsanın yaptığı işle gündeme gelmesi ve takdir görmesi kadar güzel birşey olamaz.
    Blog buluşmamızda Meydan gazetesinden bir muhabirde vardı.Birkaç fotoğraf çekip yaptığımız işlerle ilgili küçük bir röportajda yapılmıştı.Dünkü gazetede yayınlandı.Gazeteyi bayiden alıp sayfaları karıştırmaya başladığımda bu resimi görünce duyduğum heyecanı anlatamam.Her bir satırını defalarca okudum :)
   İlk notlarını almaya benden başlamıştı.O an ne diyeceğimi bilemedim.Yani hergün gazeteye demeçler veren insanlar değiliz sonuçta değil mi?.İşimi çok sevdiğimi en büyük bölümünün de çocuklara yaptığım pastalar olduğunu söyledim.Bu yüzden yaptığınız işte iyi olmalısınız.Onlar detaylara dikkat ederler,dürüsttürler beğenmezlerse bunu dolandırmadan direk olarak yüzünüze rahatlıkla söylerler.Onalrın o özel günlerini yaptığınız pastayla renklendirip güzelleştirebilirsinizde yada kabusa çevirebilirsiniz.Bu yüzden başarılı olmalısınız kendinizi geliştirmelisiniz karşınızdakinin beklentisini anlayabilmelisiz.
    kısacası arkadaşlar çocuklarıda pasta yapmayıda çok seviyorum.Takdir edildikçede bu şevkim artıyor.Bana güvenen,bu fırsatı veren,destekleyen yorumlar yazıp sayfamı ziyaret eden tüm arkadaşlarıma dostlarıma teşekkür ediyorum.Sevgiyle kalın.....

8 yorum:

 1. başarılarının devamını dilerim..hep böyle mutlu ol inşallah:))))))

  YanıtlaSil
 2. Sizin adınıza çok sevindim Özlem Hanım çok çok tebrik ederim :) Güzel çalışmalarınızı her zaman takipteyim. Başarılarınızın devamını dilerim.. Sevgiler..

  YanıtlaSil
 3. Merhaba.Senin adına çok mutlu oldum.Bayıla bayıla okuyordum blogunu.Umarım bu heber sana bol kazançlar getirir.Sevgiler.

  YanıtlaSil
 4. canım benim ne güzel.. çok mutlu oldum senin adına.. başarılarının devamını dilerim..

  YanıtlaSil
 5. özlemcim senin adına çok sevindim.başarıların devamını dilerim canım.

  YanıtlaSil
 6. Sevgili Özlem, tebrikler canım.. başarıların daim olsun. emek vererek yapılan her şeyin takdir görmesi elbette çok güzeldir.. Denemelerini zevkle takip ediyorum sevgiler..

  YanıtlaSil
 7. çok sevindim Özlem Hanım, kutluyorum sizi...
  sevgilerimle..

  YanıtlaSil